KURUMSAL

KURUMSAL

İşletmelerde faaliyetlerin ve işlemlerin sağlıklı ve güvenilir bir şekilde işleyişini sağlamak, faaliyet sonuçlarını ilgili mevzuat çerçevesinde denetlemeye ve değerlendirmeye tabi tutarak gerçek durumu ilgililerin ve resmi mercilerin yararlanmasına tarafsız şekilde sunmak amacıyla kurulan ASIR YEMİNLİ MALİ MÜŞAVİRLİK LİMİTED ŞİRKETİ kamu ve özel sektörde farklı birikim ve deneyimlere sahip kadrosu ile benimsediği Vizyon, Misyon ve Değerlerinden ödün vermeden müşterilerine hizmet sunmaktadır.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize doğru bilgiyi zamanında ulaştırmak, geleceği planlamak ve onları geleceğin gereklerine şimdiden hazırlamak için gereken katkıyı sağlamak amacıyla doğru çözümü bulma yolunda öncülük ederek etkin, hızlı , verimli ve en yüksek kalitede hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Güven ve değer yaratarak seçkin çalışanlarıyla iş mükemmeliyetini hedefleyerek müşterilerinin başarılarına katkıda bulunan ve güvenilir , yüksek kalitede çözümler sunan bir iş danışmanı olmak.

DEĞERLERİMİZ

 1. Dürüstlük ve mesleki etik.
 2. Uzmanlık
 3. Ekip çalışması
 4. Kurum ve kişilere en üst düzeyde kaliteli hizmet sunmak
 5. Yasalara saygı ve iş çevresine uyum
 6. Yeniliğe ve değişime açıklık, sürekli gelişim
 7. Dayanışma ve paylaşım
KURUCULAR

Namık ÖZYILMAZ
Yeminli Mali müşavir Namık ÖZYILMAZ 1959 yılında Aydın ili Germencik ilçesi Ortaklar kasabasında doğdu. 1980 yılında Kütahya Eğitim Enstitüsü sınıf öğretmenliği bölümünden ,
 • 1984 yılında Anadolu Üniversitesi Afyon Maliye Muhasebe yüksek okulundan mezun oldu.
 • 1981-1989 yılları arasında Milli Eğitim Bakanlığında İlkokul sınıf öğretmeni ve idareci olarak görev yaptı.
 • 1989-1998 yılları arasında Maliye Bakanlığı Ankara defterdarlığı bünyesinde Vergi denetmeni , idareci ve eğitimci olarak görevlerde bulundu.
 • 1998 yılında Kamu görevinden ayrıldı ve 1998 -2001 yıllarında Özel sektörde çalıştı. 2000-2001 yıllarında Ankara Serbest Muhasebeci Mali müşavirler Odasında denetçi olarak görev aldı.
 • 2001 yılında Özyılmaz Yeminli Mali Müşavirliği kurdu. Halen Yeminli Mali Müşavir olarak çalışmaktadır.
DENETİM KADROSU

Onur BOYNUKISA
DENETÇİ - SMMM
1980 yılında Ankara’da doğdu. 2001 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldu. 2002-2006 yıllarında özel sektörde muhasebe sorumlusu ve denetçi olarak çalıştı. SMMM ruhsatına sahip olan Onur BOYNUKISA 2006 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavirlik bünyesinde denetçi olarak çalışmaktadır.
Volkan KOÇ
DENETÇİ - SMMM
1980 yılında Ankara’da doğdu. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 1999-2011 yılları arası Mali Müşavirlik Bürosunda Muhasebe Sorumlusu olarak çalıştı. SMMM ruhsatına sahip olan Volkan KOÇ 2012 yılından itibaren Yeminli Mali Müşavirlik bünyesinde denetçi olarak çalışmaktadır.
Sevtap BOYNUKISA
DENETÇİ YARDIMCISI
1984 yılında Ankara’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun oldu. 2009 yılında Yeminli Mali Müşavirlik bünyesinde çalışmaya başladı. Halen KDV İadesi Denetim ve Tasdik biriminde denetçi olarak görev yapmaktadır.
İDARİ İŞLER KADROSU

GÜL AYAZ

1990’da Ankara’da doğdu.2013 yılında Anadolu Üniversitesi Edebiyat Bölümü ve 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümünden mezun oldu. Yüksek öğrenimini İşletme Yönetimi ve Finans bölümünde yapmıştır. Yaklaşık 6 yıldan beri çeşitli şirket ve kuruluşlarda Muhasebe-Finans ve İdari İşler sorumlusu olarak çalışmıştır. Gül Ayaz şirketimizde muhasebe ve idari işlerde görev almaktadır.
DANIŞMAN KADROSU

Gülşen YAĞCI
Avukat Gülşen Yağcı 1983 yılında Isparta’da doğdu. 2006 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Ayrıca aynı üniversitede Özel Hukuk alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 2006 – 2007 yılları arası stajerlik döneminden sonra ASIR HUKUK BÜROSU’nu kurdu. Halen serbest avukatlık yapmaktadır.
Abuzer AKBIYIK
Yatırım ve Finans Danışmanı
S.M Mali Müşavir/Bağımsız Denetçi

1958 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk, orta tahsilini Şanlıurfa'da yaptı. 1978 yılında Afyon Maliye Muhasebe Yüksek Okulundan lisans düzeyinde mezun oldu. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Danışmanlık yaptı. Gazi Üniversitesi’nde geçiş dönemi eğitimini tamamlayarak Bağımsız Denetçi oldu.

Halen Yatırım ve Finans danışmanlığı yapmaktadır. Sektörel analiz ve fizibilite raporu, Teşvik ve Turizm Belgesi, AB kaynaklı hibe projeler, finansal analizler, çözümler ve kredi dosyalarının hazırlaması, Türkiye’de teşvik hibe ve destekler konusunda konferans ve eğitimler verilmesi yürüttüğü faaliyetlerdir.

Yaklaşık 30 yıldan beri sanayi, enerji, turizm, tarım, sağlık, bilişim ve eğitim konularındaki birçok yatırıma danışmanlık yapmıştır. Güneş enerjisi ve diğer yatırım konularında fizibilite hazırlamış, birçok sektörde belgelendirme çalışmaları yapmış, Avrupa Birliği destekli hibe projeleri hazırlamıştır. Teşvik hibe ve destekler konusunda makaleleri yayınlanmış, televizyon ve radyolarda, üniversiteler ve birçok sivil topum kuruluşunda, konuşmalar yapmış, konferans ve eğitim seminerleri vermiştir. Kültürel konularda çalışmaları olup, 2’si sanayi ile ilgili olmak üzere yayınlanmış toplam 20 kitabı vardır. Yaptığı çalışmalardan doları birçok ödüle layık görülmüş ve fahri doktora verilmiştir.

Hizmet Konuları
 • Yatırım Danışmanlığı
 • Finans Danışmanlığı
 • Hibe ve Destek Projeleri Hazırlama
 • Sektör Analizi Raporu Hazırlama
 • Fizibilite Raporu Hazırlama
 • Teşvik ve Turizm Belgesi Alımı
 • Teşvik, Hibeler ve Destekler Konusunda Eğitim Verilmesi